OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Den melanomu v třebíčské nemocnici

První květnové pondělí se v rámci Evropského dne melanomu uskutečnila na kožním oddělení třebíčské nemocnice preventivní kontrola znamének, která přilákala rekordní počet účastníků. Celkem 184 osob využilo možnosti bezplatného vyšetření.

Číst dál...

Nabušený květen v Jemnici

Jemnice otevírá svou náruč v květnu pro všechny, kdo chtějí zažít zábavu, soutěže a kulturní akce. Od dětských závodů až po večerní taneční zábavy, program nabízí něco pro každého.

Číst dál...

150 let silného ducha

 Jemnice se letos stala svědkem výjimečného jubilea - 150. výročí založení místního Sboru dobrovolných hasičů. Tato událost, plná historie, odvahy a obětavosti, si zasloužila výjimečnou pozornost a oslavu.

Číst dál...

Modernizace bytu v Jemnici

Jemnická správa majetku je důležitou součástí infrastruktury města Jemnice, které se stará o byty ve vlastnictví města a zajišťuje jejich údržbu a postupné rekonstrukce.

Číst dál...

Příběhy stromů v jemnickém arboretu

Arboretum v Jemnici je živým svědectvím historického a přírodního bohatství. Tento botanický park, založený ve spojení se Zemskou lesnickou školou v roce 1907, představuje unikátní kolekci dřevin, která je významná nejen pro svou rozmanitost, ale i pro svůj přínos k vědeckému poznání a ochraně biodiverzity.

Číst dál...

REKLAMA