Lesnická četa FOVY

Lesní četa FOVY není obyčejnou skupinou lesních dělníků. Její členové se starají o lesy s nevšední pečlivostí a láskou. V Pelhřimově se zaměřují na úklid po těžbě, výsadbu nových stromků a údržbu zeleně. V Havlíčkově Brodě pak provádějí komplexní lesnické práce, od úklidu klestu přes výsadbu sazenic až po ochranu a obnovu lesního prostředí.

Číst dál...

Dukla vybojovala proti Frýdku tři body

Dukla Jihlava po úspěšném vstupu do nového ročníku Chance ligy na ledě Znojma hostila v Pelhřimově Frýdek-Místek. První třetina nabídla poměrně vyrovnaný hokej a hosté šli velmi rychle do vedení. Postupem času se ale Dukla začala zlepšovat a přebírat postupně iniciativu v zápase. 

Číst dál...

Fokus Vysočina spolupracuje s Nepanikař

Fokus Vysočina dlouhodobě podporuje lidi s duševním onemocněním. Zaměřuje se především na posílení samostatnosti a sebedůvěry. Aby služby Fokusu Vysočina byly ještě více přístupné všem, začal spolupracovat s poradnou Nepanikař.

Číst dál...

Policisté nabádají v létě k opatrnosti

Letní měsíce nejsou jen letní dovolená nebo odpočinek, ale i řada nepříjemných událostí, které musí řešit Policie ČR. A na co bychom si tedy měli dát pozor nám prozradí mluvčí Policie ČR Kraje Vysočina.

Číst dál...

Zdravé svačiny do školy s FOVY

Základní a mateřská škola v Havlíčkově Borové se zapojila do projektu Zdravé školy, zdravě pro sebe, jde o program na kterém spolupracují se sociálním podnikem FOVY Hlavlíčkův Brod a Hlinsko.

Číst dál...

REKLAMA