REKLAMA

Město Uherské Hradiště vyhlašuje anketu Sportovec desetiletí. Do hlasování prostřednictvím webových stránek města se všichni občané mohou zapojit od 1. do 31. ledna 2018.

Dne 9. února 2018 se uskuteční slavnostní vyhlášení nejlepších sportovců a sportovních kolektivů za rok 2017. Vzhledem k tomu, že se bude jednat o jubilejní, 20. výročí tohoto vyhlášení, zorganizovalo město Uherské Hradiště anketu, na jejímž základě jmenuje Sportovce desetiletí města Uherské Hradiště.

REKLAMA

Nominace sportovců (v abecedním pořadí):

Libor Došek, bývalý fotbalista 1.FC Slovácko

Kamila Dubcová, fotbalistka 1.FC Slovácko

Vendula Kolářová, atletka TJ Slovácká Slavia

Martin Mazáč, atlet PSK Olymp Praha

Michal Sadílek, fotbalista PSV Eindhoven

Martin Sklenář, atlet VSK Univerzita Brno

Zdeněk Stromšík, atlet SSK Vítkovice

Adam Štěrbák, veslař Dukla Praha

Ondřej Uherka, squashista TJ Slovácká Slavia

Kateřina Vávrová, atletka SSK Vítkovice

V jednotlivém hlasování lze vybrat pouze jednoho sportovce z deseti nominovaných. Tím se danému sportovci přidělí jeden hlas. Všechna hlasování z jedné IP adresy v průběhu jednoho kalendářního dne budou započítána jako jeden hlas, započítán bude první hlas v pořadí z daného kalendářního dne. Vítězem ankety je ten, kdo obdrží nejvyšší počet hlasů. Úplná pravidla hlasování jsou k dispozici na www.mesto-uh.cz.

Vítěz Ankety bude vyhlášen na slavnostním večeru „Sportovec města Uherské Hradiště“ dne 9. února 2018 ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti a získá titul Sportovec desetiletí města Uherské Hradiště.

Anketa je od 1. ledna 2018 dostupná zde: http://www.mesto-uh.cz/anketa-sportovec-desetileti?highlightWords=anketa.

Zdroj: web Uherského Hradiště

REKLAMA